Taimetrükilaager 4.-6.augustil Võrumaal.

350,00 €

Kas soovid veeta meeldejäävat nädalavahetust looduses, õppides midagi uut ja loomingulist? Tule osale taimetrükilaagris, mis toimub augustikuu esimesel nädalavahetusel Võrumaal, Urvastes.

Südasuvi on tõeliselt ideaalne aeg taimedega trükkimise õppimiseks ning katsetamiseks!

Kolme päeva jooksul õpime erinevaid taimetrüki meetodeid ja kinnitame taimseid pigmente kangastele mitmel eri moel. See on suurepärane võimalus anda oma garderoobile või linakapile uus ja ainulaadne välimus.
Iga kangas ja kasutatav tehnika on veidi erinevad, aga tulemused on alati ilusad ja ainulaadsed.

Kolmel päeval avastame erinevate kangastega töötamise saladusi!

Trükime:

  • siidi;
  • puuvillast ja linast (mis on kindlasti eriti põnev);
  • väikseid ja suuremõõtmelisi kangaid;
  • osalejate enda kaasa võetud esemeid.

Õppimist toetab mõnus Võrumaa loodus, kohalik toit ja sõbralik seltskond.

Reedel, 04. augustil koguneme kella 17 paiku Urvastes. Tutvume laagripaigaga ning seame end sisse. Majutume hubases majakeses, kus ootavad neljased toad.
Õhtul toimub esimene teoreetiline loeng ning teeme ettevalmistusi järgmiseks päevaks. Lisaks sööme mõnusa ühise õhtusöögi ning tutvume uute toredate kaaslastega.

Laupäev, 05. august on aktiivne tööpäev. Trükime nii väikeseid kui ka suuri kangaid, nii siidi kui ka puuvillast. Tulemused saavad olema  monokroomsetest mitmevärvilisteni.  
Esmakordselt teeme läbi ka suuremõõtmeliste esemete trükkimise (kui sul on mõni rõivakangas, mida soovid trükkida, siis võta kaasa; mõõdud ca 1,5 x 3m).
Vahepeal peame väikeseid hingetõmbepause ja kui õhtul on soovi, siis saab pika päeva lõpuks kuuma suitsusauna ning karastavasse tiiki.
Loodame, et ilmataat on meiega helde ning õnnistab super ilusa suveilmaga.

Pühapäev, 06. augustil tegeleme erinevate pooleli olevate töödega. Võtame laagri kokku ühise analüüsi- ja tagasisideringiga, imetleme valminud töid.
Laagri lõpp on hiljemalt kell 16.

Laagri hind 350€ sisaldab juhendamist, töövahendeid, materjale (erinevad kangad), tööruume, kirjalikke õppematerjale, majutust, toitlustust (vähemalt 6 toidukorda), suitsusaunaõhtut.

Tasumine. Saad kasutada erinevaid variante, mille vahel saad valida laagritasu maksmise faasis.
-Võimalik on tasuda kogu summa korraga.
-Kulude hajutamiseks saad kasutada ka intressivaba järelmaksu ehk Slice-in-3 makseviisi, sellisel juhul jaotatakse summa kolmeks osaks.
-Liisi järelmaksu
-küsimuste tekkimisel või kui erikokkulepete sõlmimiseks (soovid erigraafiku alusel tasuda) kirjuta julgelt jsolmann@gmail.com

Tule ja saa osa praktilisest ja loomingulisest taimetrüki laagrist, kus saab ise luua midagi ilusat ja õppida uusi oskusi!

Kohti on maksimaalselt 10-le laagrilisele!


https://solmann.ee/muugi-ja-tagastustingimused


Läbi müüdud