TaimetrĂĽkilaager 24.-26. juulil Peipsimaal

360,00 €
24.-26. juulil võtame Peipsi järve kaldal aja maha ning pühendame ennast täielikult taimedega trükkimisele. Trükime nii siidi, puuvillast kui ka linast kangast ning juurde võtame villase, sest iga kiud ju käitub täiesti omamoodi. Mina pakun enda poolt igale osalejale proovikangad, millega harjutada. Kuid seejärel saab iga laagriline trükkida ja värvida juba enda kaasa võetud kangaid või riideesemed. Isegi kui kõike ära trükkida ei jõua, siis saame peitsida.

Mida laagrist oodata?
  • Esimesel päeval teeme sissejuhatuse ja vaatame ĂĽle kõigi osalejate kangad. Teeme vajalikud ettevalmistused. Valmivad esimesed proovitööd. 
  • Teisel päeval jätkame loodusvärvide avastamist ning tegeleme kangaste peitsimisega. Kombineerime taimetrĂĽkki loodusvärvide ja parkainetega. 
  • Kolmandal päeval lõpetavad õpilased enda projekte. Ja päeva lõpus imetleme tulemusi. 

Lisaks loometööle saame nautida Peipsimaa Pärimuskeskuse inspireerivat atmosfääri ning kohalikku toitu. Ilusate ilmade ja soodsate veeolude korral saab isegi järvemõnudest osa. Soovikorral saab tutvuda kohaliku külaelu, muuseumide ja galeriidega. Avastamist on tõesti palju!

Laagri hind 360€ sisaldab juhendamist, töövahendeid, materjale (erinevad kangad), tööruume, kirjalikke õppematerjale, majutust, toitlustust (ca 9 toidukorda).
Ostu sooritades on võimalik osalustasu jagada väiksemateks ampsudeks! Selleks on võimalik teha ostukorvis tasumisel erinevaid valikuid - võimalik on maksta osalustasu täies mahus järgmise kuu 25ndal, maksta kolmes võrdses osas või kasutada traditsioonilist järelmaksu (ostjale teenustasud ja intressid puuduvad)
Nagu ikka, kohtade arv on piiratud.

KĂĽsimuste tekkimisel kirjuta mulle: jsolmann@gmail.com

Nagu ikka, kohtade arv on piiratud!

MĂĽĂĽgi- ja tagastustingimused

Lisa ostukorvi