Taimetrükilaager 19.-21. juulil Saaremaal

360,00 €
Kesksuvine taimetrükilaager Saaremaal, 19.-21. juulil on kindlasti oma energiaga ning taimevalikuga, mida mujalt ei leia.
Mind ennast kõnetavad koheselt kiviaedadel ronivad  põldmarjad ning tee servas ilutsevad metsporgandid.

Trükime nii siidi, puuvillast kui ka linast kangast ning juurde võtame villase, sest iga kiud ju käitub täiesti omamoodi. Mina pakun enda poolt igale osalejale proovikangad, millega harjutada. Kuid seejärel saab iga laagriline trükkida ja värvida juba enda kaasa võetud kangaid või riideesemed. Isegi kui kõike ära trükkida ei jõua, siis saame peitsida.

Mida laagrist oodata?
  • Esimesel päeval teeme sissejuhatuse ja vaatame üle kõigi osalejate kangad. Teeme vajalikud ettevalmistused. Valmivad esimesed proovitööd. 
  • Teisel päeval jätkame loodusvärvide avastamist ning tegeleme kangaste peitsimisega. Kombineerime taimetrükki loodusvärvide ja parkainetega. 
  • Kolmandal päeval lõpetavad õpilased enda projekte. Ja päeva lõpus imetleme tulemusi.  

Muuseumeid meil seal läheduses kohe ei ole, ent on mõnus Saaremaa loodus ning väikese autosõidu kaugusel on mereäärne ujumiskoht. Saame nautida kohalikku külaelu ja üksteise meeldivat seltskonda.
Avastamist on igal juhul palju!

Laagri hind 360€ sisaldab juhendamist, töövahendeid, materjale (erinevad kangad), tööruume, kirjalikke õppematerjale, majutust, toitlustust.

Ostu sooritades on võimalik osalustasu jagada väiksemateks ampsudeks! Selleks on võimalik teha ostukorvis tasumisel erinevaid valikuid - võimalik on maksta osalustasu täies mahus järgmise kuu 25ndal, maksta kolmes võrdses osas või kasutada traditsioonilist järelmaksu (ostjale teenustasud ja intressid puuduvad)

Küsimuste tekkimisel kirjuta mulle: jsolmann@gmail.com

Nagu ikka, kohtade arv on piiratud!
Lisa ostukorvi